Defineci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Define Definecilik

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» SELAMÜN ALEYKÜM
www.defineyolu.com Icon_minitimePtsi Kas. 19, 2012 10:12 pm tarafından karainci788

» Kaya Üzerinde çizili 7 Gemi Filosu ......
www.defineyolu.com Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2012 1:12 am tarafından alyans

» hentai discipline 5 hentai discipline 6
www.defineyolu.com Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 2:30 pm tarafından Misafir

» Fast dating results fl. Dating buckland.
www.defineyolu.com Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 11:13 am tarafından Misafir

» Married dating website seattle. Internet dating software.
www.defineyolu.com Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:55 pm tarafından Misafir

» Practically as chintzy as download
www.defineyolu.com Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 4:39 pm tarafından Misafir

» tentacle hentai review tentacle hentai reviews
www.defineyolu.com Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:19 am tarafından Misafir

» Louis Vuitton
www.defineyolu.com Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 2:06 am tarafından Misafir

» ïğîãğàììû äëÿ êîìïüşòğà
www.defineyolu.com Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:57 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Anahtar-kelime

www.defineyolu.com

YazarMesaj
dermanbe
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: www.defineyolu.com   www.defineyolu.com Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 3:32 pm

www.defineyolu.com

bu siteyi gördünüz mü?
bahtiyar
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: neden kısıtlanıyorum   www.defineyolu.com Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 8:32 pm

sayın yetkililer neden kaynaklandı bu kısıtlama kiminle ve neyle dalga geçtiğim öğrenmek hakkım değilmi isteyerek veya bilerek kesinlikle kimseyle dalga geçmedim esas sitedeki insanlara baskılarla ve küçümseyerek dalga geçenleri siz kısıtlayın siz yöneticiler hakim savcı değilsiniz hiç bir insanı anlamsız ve bilmediği şeylerle kısıtlayıp itham edmezsiniz ayrıca yapılan hatanın aleni açıklanması gerekmiyormu hiç olmazsa hatamız ne ise bilelimde bir daha tekrarlamayalım noksanları ikaz mayetinde açıklamak zorundasınız nedir bu saçmalık lütfen açıklama bekliyorum............
dwfdwef
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: fewfew   www.defineyolu.com Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 5:28 pm

siteye neden ulaşamıyoruzzzzz
eses22x
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: budamı   www.defineyolu.com Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 10:16 pm

define aramak gibi sitemizidemi çok gördüler şiddetle kınıyorum Mad
bolubeyi
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: siteye neden giremiyoruz   www.defineyolu.com Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 8:54 am

anlamadığım bu sitelerin kimlere zararı var niye giremiyoruz ha tabi bazılarının işine gelmedi şiddetle bende kınıyorum
cekicbil
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: www.defineyolu.com   www.defineyolu.com Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 2:01 pm

site nerde arkadaşlar neler oluyor. bilgisi olan varmı ?
şekera
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: Geri: www.defineyolu.com   www.defineyolu.com Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 3:11 pm

Bu siteye ne oldu arkadaşlar. Admin arkadaşlar bir açıklama lütfen.
sessiz
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: define yolu   www.defineyolu.com Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 12:38 pm

ben de çoğu zaman giremiyorum
bilgisi olan varsa ne yapmalıyız söylesin
xxxxxxxx
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: site makak kodlu kişi yüzünden kapanmıştır   www.defineyolu.com Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 1:25 am

BU SİTE MAKAK KODLU KİŞİNİN YÜZÜNDEN BU ŞEKLE GELMİŞTİR O KADAR SÖYLENDİ ÇIKARIN BU ADAMI SİLİN YAZILARINI DİYE AMA DİNLEYEN KİM YAZIK ÇOK YAZIK
abidinn
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: siteye ne oldu   www.defineyolu.com Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 1:01 am

bu site nerede bunca emeğe ne oldu bu ne perhiz kardeşim
bahtiyar
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: yöneticilerin acizliğ   www.defineyolu.com Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 7:00 pm

işlerine geldiği gibi kişileri koruyan arkadaşlarını kayıran gerçekleri yazanları ya banlıyan yada yazdıklarını yorum mesajlarında göstermeyip kapalı mesajlarda bırakan tek taraflı adminler artık gerçekleri göründe sitedeki bilgi paylaşımları düzgün ve biraz her şey ortaklaşa olsun her yorumada saygı gösterinki site üyeleride size saygı göstersin.........
alpay23
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: Geri: www.defineyolu.com   www.defineyolu.com Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 4:37 pm

sıteye neden ulasılmıyor sayın yetkılıler bu konuda acıklama yapmanızı beklıyoruz
battalga
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: ......   www.defineyolu.com Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 12:16 am

yav arkadaşlar ne oldu o kadar emeğe beee..sabahtan beri napıyorsam giremiyorum maviay usta kartal usta mustyang usta,,,,ağalar neler oluyor forumda..anasayfanın en altında online olanların bir kısmı içeriye girebilmiş kimisi özelden yazıyor ama çoğunluk anasayfada kalmış..bi açıklama gelecekmi acaba
saygılar...
T.T
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: Geri: www.defineyolu.com   www.defineyolu.com Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 7:50 am

[i]İt ürür kervan yürür.
eray
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: ne sen sor nedeben söyleyeyim   www.defineyolu.com Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 4:48 pm

kanunlar herkese açık tc er ve geç tecelliği edecektir
ERAY
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: DÜŞTÜK BU ARGA YA KUZGUN YER YA KARGA   www.defineyolu.com Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 4:57 pm

TC kanunları açık ve nettir siteyi kim ve kimler tarafından kapatılmış ise mutlaka yaralarınına dokunmuştır her ne olursa olsun bu ülkede insanlar bir şekilde engelleniyor ve özgürlükleri kısıtlanıyor
çünkü neden .... ? aslında bu alanlarda yazı veya diğer paylaşımcıların hepsine söylüyorum arkadaşlar susmayın sustukça sıra herkese gelir. birlikten dirlik doğar birlik ve beraberlik olmassa çilyavrusu gibi insanları dağıtırlar. yetkili mercilere yazın anlasınlar. açıklasınlar.
TUNAVY2
Misafir
Anonymous

www.defineyolu.com Empty
MesajKonu: S.A   www.defineyolu.com Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 7:48 pm

arkadaşlar DEFİNEYOLU.COM sitesine giremiyorum sitemize ne oldu ve nezaman açılabilir

www.defineyolu.com
1 sayfadaki 1 sayfası